Vyzkoušeno: Relaxační masáž

Pošmourno, zima a tma už v pět odpoledne můžou za to, že jste celý den bez energie a toužíte po klidu a odpočinku. Není nic jednoduššího, než zajít k nám na relaxační masáž. Uvolněte se v péči našich odborníků, kteří vás zbaví stresu i fyzického napětí.

Masáží nabízíme v Bomton studiích hned několik. Hitem léta byla kokosová. Aby byla masáž co nejúčinnější, je lepší si před ní nechat udělat peeling celého těla. Masérka mi dala na výběr ze čtyř možností. Peeling kokosem, kávou, solí nebo cukrem. Já jsem si vybrala cukr. K tomu mi pak dala na výběr z několika druhů olejů, kterými provede masáž. K cukru se hodí například kaštanový olej, med se zázvorem nebo devatero kvítí, které jsem si vybrala, protože olej nádherně voněl.

Ideální je, když se svléknete do naha, nebo si vezmete jednorázové kalhotky, protože zrníčka z peelingu, v mém případě cukr, budete mít opravdu všude. Peeling je skvělým začátkem relaxace, protože se kůže prokrví, zbavíte se odumřelých buněk a navíc je to strašně příjemné. Následuje sprcha, kde se zbavíte zbytků peelingu a pak vás čeká hodina totálního blaha.

Masérka začínala masáž od nohou a mezi tím mi dala na záda nahřáté kameny, aby se mi uvolnily svaly. Ani snad nedokážu popsat slovy, jak skvělé to bylo! Po nohou následovala masáž rukou, zad, krku a ramen a nakonec jemná masáž hlavy, kdy už jsem myslela, že se rozplynu štěstím. Přála jsem si, ať to nikdy neskončí. Je to tak příjemné, že u masáže dost možná usnete, což by ale byla obrovská škoda. Ale zase o důvod víc, proč přijít znovu. Domů budete odcházet zklidnění, odpočatí a nádherně voňaví.

Relaxační masáž 1850 Kč, peeling 250 Kč