Vzkoušeno: Šampón Cerafill Retaliate od Redkenu

Trápí vás jemné vlasy a celkově jich máte velmi málo? Máme pro vás jednoduché řešení. Šampón Cerafill Retaliate od Redkenu. Zlepšuje vzhled vlasů, vlasy okamžitě vypadají plnější a mají zdravý lesk, posiluje vlasové vlákno, pomáhá zlepšit hustotu řídnoucích vlasů během pouhých 3 měsíců.

Sice pracuji pro kadeřnictví a mezi kadeřníky se tedy pohybuji denně, jejich rad se ale bohužel moc neřídím. Ano, vím, že aby moje vlasy byly husté a zdravé, není úplně dobré si je každý den mýt a fénovat. Přesto to dělám. A divím se, že jsou jemné jako nikdy dřív a hustota taky za moc nestojí. Jenže každé ráno po probuzení mám vlasy zplihlé a lehce se mastí. Takže si je prostě jdu umýt. Zkrátka začarovaný kruh.

Když jsem se dozvěděla, že existuje šampón, který podporuje růst vlasů, byla jsem nadšená. Už po pár týdnech používání každý den jsem začala pozorovat změny. Vlasy nebyly tak jemné jako dřív a i po celém dni byly nadýchané a pevné. Byly hrubší a celkově hustší. Pro ještě lepší efekt se chystám začít používat i kondicionér a kúru stejné řady.

 

Šampon pro opětovný růst vlasů a pro vlasy v pokročilém stádiu řídnutí. Technologie je založena na obsahu mentolu, ceramidu a SP-94, což jsou složky, které podporují mikrocirkulaci v pokožce, posilují vlasy a vyživují vlasovou pokožku. Šampón šetrně čistí a odstraňuje nečistoty a přebytečný maz z vlasové pokožky a z vlasů. 440 Kč