Zhubněte bez diety díky LPG

Doba čtení: 3 min.

Metoda LPG pomůže tam, kde cvičení a zdravé jídlo už nestačí. Zpevňuje, modeluje a vyhlazuje pokožku, pomáhá v boji proti celulitidě a léčí lymfatický systém. Přijďte si vytvarovat postavu do studia Bomton Jalta.

Jak metoda LPG funguje?

Aktivuje přirozený proces štěpení a uvolňování tuků, což vede k odstranění nepoddajných tukových polštářků a nedokonalostí těla. Jednoduše řečeno, pomáhá jako doplněk ke cvičení, když chcete, aby byly výsledky viditelnější. Můžete si vybrat program ošetření podle typu postavy. Procedura je vhodná i pro muže.

Procedura trvá zhruba 35 minut a má tři fáze. Nejprve zeštíhlující, kdy vám přístroj tuky jakoby nasává. Druhá je na zpevnění a třetí už jen masíruje, tehdy dochází k vyhlazení pokožky. Chvílemi může být proces trochu nepříjemný. V žádném případě by ale neměl být bolestivý. Můžete si nastavit intenzitu, která vám bude vyhovovat. Aby ošetření nebolelo, obléknete se do slušivého bílého oblečku.

Na závěr kosmetička natře celé tělo zpevňujícím mlékem LPG, které můžete zakoupit na studiu Bomton Jalta. Už po prvním ošetření je kůže pevnější a vyhlazená. Nečekejte ale zázraky. Neexistuje přístroj, který by hubnul za nás. Důležitý je pravidelný pohyb a zdravý jídelníček. LPG je ale skvělé na dotvarování a zpevnění.

Procedura je prováděna neinvazivním přístrojem Cellu M6, za kterým stojí 25 let výzkumu a vývoje. Je ideální pro odstranění větších objemů tukových polštářků, vyhlazuje celulitidu a tvaruje neestetické partie, celou postavu i obličej.

Které partie?

LPG lze použít na břicho, pas, ruce, stehna a hýždě. Můžete si vybrat buď pouze horní nebo jen dolní partie a nebo celé tělo. Přístroj LPG je možné použít také na obličej. Po ošetření dochází k rozjasnění pleti, aktivaci kolagenu, redukci vrásek, obnovení produkce kyseliny hyaluronové, zpevnění kontur obličeje a kompletínmu ošetření obličeje, krku a dekoltu.

Jak často musíte na ošetření zajít?

Aby byly výsledky opravdu viditelné, je ideální chodit dvakrát týdně. Kosmetičky doporučují koupit kúru s deseti ošetřeními. Výsledky by měly být viditelné už po šesti ošetřeních.

Na LPG se můžete objednat do studia Bomton Jalta na telefonním čísle +420 773 102 108.

1 reakce