Jak na to: Beach Waves

Doba čtení: 3 min.

Plážové vlny jsou horkým trendem už několikáté léto. Kdo by se nechtěl cítit každý den jako u moře… Víte, jak dokonalé beach waves vykouzlíte snadno a rychle i doma?

Kouzlo plážových vln spočívá především v tom, že během chvilky vypadají vaše vlasy sexy rozcuchaně, nedbale, dodávají šmrnc a sluší snad každému. Jen díky mořské soli během chvilky vytvoříte z nudného účesu trendy záležitost. I když trávíte celé léto ve městě, můžete mít pocit, že jste zrovna na dovolené v Karibiku.

Průkopnicí tohoto stylu je brazilská supermodelka Gisele Bündchen.  Ať už se prochází po červeném koberci, tráví čas s rodinou nebo doma vaří večeři, nedbale rozcuchané vlnité vlasy má stále. Její vlasy působí jako by právě vyšla z moře a nechala je uschnout na slunci.

Jak na to?

Vždy začněte umytými vlasy bez nánosu stylingových přípravků. Nastříkejte na ně sea salt sprej. Sůl v nich obsažená funguje jako přirozený fixátor a dodává lehce matný vzhled. Díky tomu celkový účes vypadá opravdu jako od moře. Použít ho může na suché i vlhké vlasy. Vlny pak dotvarujte prsty nebo použijte difuzér a vlažným vzduchem je vyfoukejte.

TIP: Po použití spreje vlasy zapleťte a vyfénujte, abyste dosáhli té správné vlnité textury.

Bezoplachový sprej na vlasy dodává vlasům pocit jako po koupání v moři. Vlasy získají přirozený tvar a objem a jsou stejně vlnité jako po dni stráveném na slunečné pláži. Sachajuan Ocean Mist koupíte tady.